TFT-display antidiefstalbeveiliging met geïntegreerde zonneklep voor de BMW R 1250 GS en R 1250 GS Adventure
Functie en productkenmerken
- Dit antidiefstalapparaat voor TFT-schermen heeft een geïntegreerde antireflectiebescherming
- Het maakt het potentiële dieven moeilijk: het frame, meerdere malen vastgeschroefd, beveiligt het TFT-scherm tegen diefstal en
- De geïntegreerde anti-reflectiebescherming optimaliseert de leesbaarheid van het display
- Waarom dit allemaal?
- TFT-diefstalbeveiliging
- Omdat de dieven niet teergevoelig zijn, ontstaat er vaak collateral damage
- Het vervangen van het TFT-scherm en eventuele reparaties zijn kostbaar – verder reizen is niet mogelijk, wat uiterst onaangenaam kan zijn in het buitenland
- De diefstalbeveiliging van het TFT-scherm kan vervelende, onaangename situaties, kostbare vervangingen en frustraties voorkomen door potentiële dieven af te schrikken
- De leesbaarheid van het display wordt niet beïnvloed door de diefstalbeveiliging
- Afschrikkende werking en betrouwbare bescherming tegen dieven
- Geïntegreerde anti-reflectiebescherming voor het TFT-instrumentenpaneel
- Driezijdige bescherming tegen schittering – boven, rechts en links
- Optimale schaduwwerking van het scherm in zonlicht
- Verbetert merkbaar de leesbaarheid van het display
- TFT-diefstalbeveiliging
- Met weinig moeite eenvoudig te installeren
- Inclusief bevestigingsmateriaal
- Met Wunderlich-merklogo
Technische gegevens
- materiaal
- Roestvrij staal, corrosiebestendig, nauwkeurig vervaardigd, zwart gepoedercoat
- Afmetingen
- Geschikt voor het 6,5″ TFT-scherm
- Kleur
- Zwart
Uw Wunderlich-voordelen
- Exclusief van Wunderlich
- Gemaakt in Duitsland
- Geweldig 60/5
- 60 dagen retourrecht – probeer het zonder risico!
- Plus 5 jaar garantie.
Met de diefstalbeveiliging van het TFT-scherm voorkomt u vervelende, onaangename situaties, kostbare vervangingen en onnodige frustraties…
Helaas is bekend geworden dat de TFT-schermen simpelweg worden aangesloten en vastgezet met drie dunne borgringen. Dit slot kan echter eenvoudig zonder gereedschap worden geopend door even aan het TFT-scherm te trekken. Het gevolg is dat er steeds meer meldingen komen van gestolen TFT-schermen, vaak met bijkomende schade aan de fiets. Omdat dieven niet bang zijn.
Dit is dubbel vervelend: zonder TFT-scherm kun je niet doorrijden. Dit kan vooral vervelend zijn als u naar het buitenland reist. Bovendien is het vervangen van het instrument als centrale, complexe besturingseenheid extreem kostbaar.
Met onze diefstalbeveiliging maakt u het potentiële dieven lastig: een frame met vier bouten bevestigt het TFT-scherm stevig en voorkomt dat het scherm eenvoudigweg uit de standaardbevestiging kan worden verwijderd. U kunt vervelende situaties, dure vervangingen en frustraties voorkomen door onbevoegden duidelijk te laten weten (en de klanten begrijpen dit in één oogopslag) dat zij er niet aan moeten denken om een diefstal te plegen. Hiermee kan het risico op secundaire schade verder worden verminderd.
… de geïntegreerde anti-reflectiebescherming optimaliseert de leesbaarheid van het display
Dankzij deze hoogwaardige, driezijdige bescherming tegen verblinding blijft het 6,5 inch grote TFT-scherm van het BMW-instrumentenpaneel dankzij de optimale schaduwwerking ook bij ongunstig zonlicht uitstekend leesbaar. De exact passende en vormsluitende constructie zorgt voor een veilige grip, ook bij zware stoten, schokken of trillingen (bijv. off-road) of bij sterke wind.
De combinatie van TFT-schermdiefstalbeveiliging en bescherming tegen schittering kan met weinig moeite worden geïnstalleerd. Met Wunderlich-merklogo.